KONST / Litografier / Färglitografi 7775069
nr 777 5069
Sten Dunér
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, Sten Dunér, 147/225, signerad, 48x65
Sten Dunér, svensk målare född 1931.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 september 2012
kl 19:25:34
17/9 14:08:31